Ale łańcuszek znalazłem ( ͡°…

Ale łańcuszek znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩ Nie ma covid 19, nie istnieje, to wyłącznie naturalna reakcja układu immunologicznego na zatrucie komórkowe
⏩ Wynalazca testu – Kary Mullis powiedział, że nie powinno się używać jego testu do wykrywania chorób zakaźnych, bo służy on do ogólnego testowania materiału genetycznego, test wykazuje obecność komórek, które są efektem ubocznym istniejacej choroby, przyczyn może byc wiele np. rak płuc, co sprawi że wynik testu będzie pozytywny. (Test, o którym głośno powstał w 1984 roku)
⏩ Test sprawdza szerokie spektrum materiału genetycznego. Czyli sprawdza wszystko i nic.
⏩ Kraje używające różnych powiększeń materiału testowego będą miały różne wartości pozytywnych testow.
⏩ Zatrucia komórkowe są powodowane takimi czynnikami jak: obecność toksyn, stres i strach, choroby oraz promieniowanie elektromagnetyczne (5G).
⏩ Exosomes – komórki pod mikroskopem wygladają identycznie, jak te które oznacza się jako covid 19.
⏩ W skrócie jako covid 19 oznacza się naturalną rekację układu immunologicznego.
⏩ Jeżeli ktoś trafi do szpitala z jakiegokolwiek powodu, zostaje przetestowany na obecnośc materiału genetycznego,
⏩ Liczba zgonów na świecie nie zmieniła się znacząco, ale zmieniono klasyfikację zgonów, pomija się choroby współistniejące zazwyczaj przewlekłe (nowotwory, choroby kardiologiczne oraz inne)
⏩ 99% ludzi, którzy zmarli we Włoszech na oficjalnie przekazanego covid 19, miało dodatkowe problemy zdrowotne.
⏩ Wskazuje się na poważny związek zanieczyszczenia powietrza w takich takich miastach jak Lombardia we Włoszech czy Wuhan w Chinach z zachorowaniami
⏩ Sztuczne podnoszenie statystyk, poprzez budzące wątpliwości metody i sposób testowania oraz diagnozowania, także wdrażania określonych procedur leczenia czy wytycznych dotyczących ilzolacji
⏩ Test na wirus nie sprawdza jak dużo jest materiału genetycznego w organizmie, wykazuje po prostu jego obecność, ślad – co oznacza, że osoba nie zaraża, bo np wiele lat temu przechorowała to, co nazywamy wirusem, podobnie jak inne rodzaje grypy.
⏩ Emperial collage specjalizuje się w modelowaniu komputerowym, np. wg ich prognoz, pokrywa lodowa powinna juz zniknąć, ich reputacja nie jest najlepsza, jednak to nie przeszkodziło im w tym, aby zająć się i modelowaniem przewidywanego wzrostu „zachorowań” na covid 19; prof. Neil Ferguson, który nie powinien doradzać żadnemu rządowi nigdy w życiu, powiedział ministrowi UK, że może umrzeć pół miliona ludzi od wirusa.
⏩ Na naszych oczach względnie wolny świat w ustroju demokratycznym w jednej chwili przekształcił się w globalny system faszystowski
⏩ Działanie piramidy władzy – ci, którzy są na jej szczycie wiedzą wszystko i to oni „pociągają za sznurki”, im dalej w las tym mniejsza świadomość i wiedza na temat tego, czego jest się częścią – zatem i brak odpowiedzialności, klasyczne wykonywanie poleceń, rozkazów.
⏩ Kto jest drugim największym sponsorem WHO? – Bill Gates, mówi się, że jest on jej właścicielem. WHO zostało stworzone przez Rockefellera.
5G
⏩ Ciało jako elektromagnetyczna istota, jeżeli jest balans jesteśmy zdrowi, jeżeli pojawia się dysharmonia zaczynamy chorować.
⏩ Nie ma oficjalnych testów wpływu 5G na ludzkie zdrowie. Powodem dla którego tak się stało jest to, że gdyby przeprowadzono, ta technologia nigdy nie była by dopuszczona do użytku. Niemniej trzeba zaznaczyć, ze ogromna rzesza niezależnych naukowców i fachowców wydaje się nie miec wątpliwosci co do tej szkodliwosci.
⏩ 5G zatruwa komórki, poprzez promieniowanie PEM, komórki wydzielają exosomes, które są pozytywnie oznaczane przy testach covid 19.
⏩ Podczas gdy siedzimy w domu, podczas aresztu domowego, montują na szeroką skalę maszty 5G, powstaje cała infrastruktura
⏩ Elon Musk zdaje sobie sprawę z tego jakie problemy przyniesie ta technologia, dostał pozwolenie na wystrzeliwanie tysięcy satelit komunikujących się 5G z masztami na ziemi; to w kooperacji z partnerami militarnymi.
⏩ Jeden z nowojorskich lekarzy mówi o objawach choroby wysokościowej – „głód tlenowy”, którą przypisuje się rzekomemu wirusowi; respiratory w tej sytuacji tylko pogarszają stan zdrowia tych osób a sam przebieg „choroby”, jej obraz kliniczny nie jest znany medycynie.
⏩ 5G w natężeniu 60 GHz w sposób znaczący upośledza wymianę tlenową w organizmie
⏩ Powinniśmy się temu przyglądać, bo może okazać się, że sytuacje wcześniej obserwowane zaczną mieć miejsce tam, gdzie pojawi się większa ilość anten 5G
⏩ Ofcome szczególnie Melanie Dawes (ważna osoba, którą trzeba będzie pociągnąć do odpowiedzialności za to co się dzieje), media telewizyjne i radiowe odgórnie zostały zastraszone sankcjami za rozmowy o powiązywaniu 5G z covid 19, podobne ustalenia z gigantami silicon valey czyli google, facebook, yt etc, aby blokowali tego typu przypuszczenia łączące 5G z problemami zdrowotnymi.
⏩ Jak myślicie. kto wydaje licencje na 5G i ją reklamuje? Ofcome i Melanie Dawes.
Szczepionki
⏩ Szczepionki będą posiadały wiele materiału genetycznego, zatruwającego komórki, wprowadzając do organizmu także egzokomórki, co w testach na obecność covid 19 bedzie dawało wynik pozytywny; będą to także nanotechnologiczne mikroczipy, działałające jak odbiorniki antenowe, łącząc ludzi z siecią 5G, doprowadzając do tego, że ludzie będą jak terminale komputerowe.
⏩ Aktualnie pracuje się nad 7 różnymi szczepionkami na covid 19 – każda jest fundowana przez Bila Gatesa.
⏩ Bill Gates kilka miesięcy przed wybuchem pandemii prowadził symulacje globalnej pandemii koronawirusa.
⏩ W 2018 John Hopkins prowadził podobną symulację, obecnie zajmuje sie globalnymi liczbami dot. covid 19.
⏩ Projektanci świata czipów, chcą doprowadzić do tego, aby szczepionka z identyfikatorem czipowym stała się przepustką do przynależności społecznej, posiadania praw oraz do egzystencji.
⏩ Korporacje „troszczą się” o ludzi jak mogą, udostępniając informacje angencjom rządowym o ewentualnych zgromadzeniach społecznych.
⏩ Jeżeli chcesz zobaczyć co będzie się działo w przyszłości na zachodzie popatrz na Chiny dziś, miliony kamer rozpoznawania twarzy, poprzez algorytmy sztucznej inteligencji rejestrujące twoje zachowanie, za które rząd przydziela punkty, jeżeli człowiek zachowuje się jak rząd chce dostaje plusy, jeżeli nie, minusy. Są miliony ludzi w Chinach, którzy nie mogą podróżować samolotami, a nawet pociągami z tego powodu, i chcą to wprowadzić do nas na zachód.
[Aplikacja kredytu społecznego]
⏩ Skąd ludzie tacy jak Orwell wiedzieli dokąd zmierzamy, skoro nie było w ich czasach takiej technologii. Nic nie jest przypadkiem, wszystko idzie zgodnie z planem/
⏩ Kolejnym krokiem kontroli będzie wydawanie żywności…Reglamentacja’ nie bedzie lepszego sposobu kontroli ludzi jak poprzez zapewnianie im jedzenia, z czasem cała zywność bedzie syntetyczna… Nie będziesz posłuszny, racja zywności nie będzie przyznana
⏩ Elon Musk sprzeciwiał się sztucznej inteligencji, ale jest przecież założycielem firmy Neurolink, która ma łączyć ludzki mózg ze sztuczną inteligencją, SpaceX satelity zapewniające łączność 5G i samochody elektroniczne wypierające z rynku samochody na paliwo, które można będzie kontrolować w pełni, pozwolą uzytkownikowi pojechać tylko tam, gdzie rząd na to pozwoli; samochody te będą miały zakodowane miejsca, do których nie można będzie dojechać.
⏩ Elita chce stworzyć społeczeństwo na bazie igrzysk śmierci – posiadać 1% kontrolujących wszystko, policje i wojsko utrzymujące status quo, a ludzi będących w skrajnej nędzy kompletnie zależnych od systemu. Nie jest to możliwe dopóki ludzie mają własne niezależne biznesy, więc jednym machnięciem zatrzymali gospodarkę,
⏩ Wyparcie gotówki, – jedyną formą płatności będzie chip na ręce

#koronawirus #covid19 #swiat #epidemia #bekazpodludzi