„Powodem będzie po…

„Powodem będzie po prostu psychiczny szok,którego doświadczą,gdy w przyszłości zobaczą, jak w praktyce wygląda „wspaniałe” społeczeństwo oparte na sprawiedliwości społecznej i równości.
Reakcją będzie oczywiście oburzenie i frustracja.
Reżim marksistowsko-leninowski nie toleruje takich ludzi i naturalnie zostaną oni zaliczeni w poczet dysydentów.
Inaczej niż współcześnie – w przyszłych marksistowsko-leninowskich Stanach Zjednoczonych nie będzie miejsca dla dysydentów. Póki co, w USA dysydent, albo człowiek krytykujący Pentagon,może być popularny, jak Daniel Elsberg lub obrzydliwie bogaty, jak Jane Fonda.
W przyszłym ustroju tacy ludzie zostaliby zmiażdżeni jak chrabąszcz i nikt nie miałby zamiaru płacić im za ich szlachetne idee powszechnej równości.
Oni tego nie rozumieją, a poznanie tej prawdy byłoby dla nich oczywiście wielkim szokiem.
Proces demoralizacji dokonujący się w Stanach Zjednoczonych w zasadzie zakończył się już z powodzeniem.
Spoglądając na ostatnich 25 lat, można powiedzieć, że sukces przerósł oczekiwania, ponieważ demoralizacja objęła sfery, o których wcześniej nawet nie śniło się towarzyszowi Andropowowi i jego ekspertom.
Większość tej pracy wykonali sami Amerykanie dla Amerykanów, a stało się tak za sprawą braku moralnych standardów.
Już wcześniej wspomniałem, dostęp do informacji przestał już cokolwiek znaczyć, bowiem zdemoralizowana osoba nie będzie w stanie ich docenić i przestanie przywiązywać wagę do faktów.
Nawet gdyby została zalana strumieniem potwierdzonych informacji, dokumentów, obrazów, albo gdyby została siłą zabrana do ZSRS, gdzie pokazano by jej obozy zagłady, nie byłaby w stanie uwierzyć.
Aż do chwili, w której ktoś kopnąłby ją w jej tłusty tyłek, jednak nie wcześniej – na tym właśnie polega tragizm sytuacji ludzi zdemoralizowanych.” – Jurij Bezimenov 1985 rok.

#usa #blacklivesmatter #bekazlewactwa #marksizm #4konserwy #polska #swiat #ciekawostki